Sklep wycieraczkowo.com oferuje Spersonalizowane wycieraczki z Twoim logo z włókna kokosowego jak i równiez wycieraczki reklamowe za pomocą metody sublimacji z Twoim logo lub grafiką która nam podeślesz. Idealne rozwizanie dla biur, hoteli którzy w ciekawy sposób chcą pozyskać nowych klientów oraz tym którzy już ich odwiedzili dać długo zapamiętać ich nazwę i usługi.

Maty z logo


Wycieraczka, którą kładziesz pod drzwiami, to wizytówka Twojego domu. To ona zaprasza do środka i poniekąd wskazuje na to, jakim jesteś gospodarzem, a także, jak dbasz o swoich gości. Mata pod drzwi może być wykonana w różnym stylu - stanowić element groteski i dobrego humoru, nawiązując do kultowych memów popkultury, ale również być całkowicie gładka, zawierając zaledwie jeden ozdobny element. Proponujemy niebanalne i nietypowe rozwiązanie - maty z logo. Możliwość wykonania własnego nadruku sprawi, że Twoja wycieraczka będzie w pełni spersonalizowana. Jest to nie tylko rewelacyjne rozwiązanie do domu, ale przede wszystkim do firm. Za pomocą maty pod drzwi z odpowiednio dobranym nadrukiem możesz zaprezentować osobom odwiedzającym dowolne pozdrowienie bądź użyć jej jako narzędzia reklamowego. Odpowiednie przywitanie gości to w końcu podstawa - maty z logo otwierają przed Tobą szerokie możliwości w dziedzinie reklamy oraz dekoracji!


Eleganckie podkreślenie domu i firmy - maty z logo


Personalizowane maty z logo to najprostszy sposób na budowanie pozytywnej relacji z klientem oraz świadomości marki. Wycieraczka znajdująca się tuż u progu drzwi jest w końcu pierwszą rzeczą, z którą Twój gość bądź klient będą mieli styczność. Aby zapewnić długą żywotność mat oraz ich wspaniały wygląd, stosujemy tzw. strukturę porowatą. Dzięki temu wykonany na niej nadruk jest bardzo trwały, nie ściera się, a wycieraczka spełnia swoją funkcję, zatrzymując brud z butów. Ponadto maty są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości - bez problemu wytrzepiesz je z nadmiaru piasku czy ziemi. Od spodu mata pod drzwi posiada specjalną gumę antypoślizgową, aby niezależnie od podłogi oraz nawierzchni nie ślizgać się i zapewniać pełną stabilność podczas wycierania obuwia. Wysoka jakość wykonania, możliwość personalizacji oraz rewelacyjny wygląd sprawiają, że proponowane przez nas maty z logo to najlepszy wybór zarówno do prywatnego domu, jak i firmy. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do pełnej dyspozycji.