Nowe miejsce, nowe doświadczenia i nowe emocje. Trudy przeprowadzki najlepiej umilają wspólne chwile z najbliższymi, a nowe miejsce zamieszkania to powód do zorganizowania imprezy. W naszej ofercie mamy świetny pomysł na upominek. Wycieraczka na parapetówkę to przydatny gadżet z nierzadko zabawnym przesłaniem. Do dyspozycji klientów oddajemy mnóstwo wzorów do wyboru. Ponadto wycieraczki z naszego sklepu charakteryzują się doskonałą jakością. Naturalne włókna kokosowe świetnie radzą sobie z zanieczyszczeniami i zatrzymywaniem wody. Wycieraczka tekstylna wykończona specjalną matą nie przesuwa się w czasie użytkowania. Oprócz standardowego, prostokątnego wymiaru 75 x 45 cm nasi klienci znajdą również te w kształcie półkola o wielkości 45 x 70 cm. Wycieraczka na parapetówkę z oryginalną grafiką, kreatywnym napisem bądź spersonalizowanym tekstem to bez wątpienia praktyczny i zabawny prezent, który za każdym razem wywoła uśmiech tuż od przekroczenia progu.

Wycieraczka na parapetówkę z naturalnego włókna kokosowego

Dbamy o komfort naszych klientów. Proponujemy wycieraczki na parapetówkę o ciekawych wzorach i świetnych walorach użytkowych. Wykorzystanie naturalnego włókna kokosowego ma wiele istotnych zalet. Wycieraczka jest bardzo łatwa w użytkowaniu. Szybkie czyszczenie odkurzaczem lub wytrzepanie z brudu utwierdza w przekonaniu, że jest niezastąpiona i wewnątrz, i na zewnątrz. Sprawdzi się do mieszkań, domów, biur czy sklepów. Dodatkowym atutem jest właściwe zatrzymywanie zanieczyszczeń oraz wody. Pozostaje na swoim miejscu dzięki wykończeniu gumą o właściwościach antypoślizgowych. Ciekawe kolory i niebanalne wzory wpasują się w estetykę każdej aranżacji, dopełniając wnętrze. Wycieraczka na parapetówkę okaże się idealna na prezent dla każdego z poczuciem humoru. Zarówno gotowe wzory, jak i motywy wykonywane na indywidualne zamówienie charakteryzują się trwałością i odpornością na ścieranie.

Wycieraczka na parapetówkę z indywidualnym projektem

W naszej ofercie nie brakuje kreatywnych wycieraczek na parapetówkę. Mają oryginalne hasła, polityczny kontekst, żartobliwe slogany, często nawiązujące do aktualnych sytuacji społeczno-kulturowych i wiele więcej. Popularnością cieszą się motywy z wykorzystaniem grafiki zwierząt, jedzenia lub ulubionych memów znanych z mediów społecznościowych. Wycieraczka na parapetówkę zgodna z indywidualnym projektem to podwójna radość. Spersonalizowany napis z imionami mieszkańców na pewno ucieszy obdarowanych. Autorska, wyjątkowa wycieraczka dostępna jest w 4 kolorach do wyboru. Klient ma możliwość zagospodarowania do 3 wierszy tekstu i wyboru koloru czcionki. Za pomocą haseł można wyrazić siebie oraz swoje poczucie humoru. To świetny sposób na udany prezent dla bliskich na nowe lokum. Niepowtarzalne wzornictwo i jakość wykonania przekonują o wyborze tego gadżetu.

Polecamy także śmieszne wycieraczki!