O nas

 

Pomysł na Wycieraczkowo.com, w którym znajdziesz unikalne i wyjątkowe wycieraczki, powstał z…potrzeby.  A było to tak.

Dochodziła godzina 21. W jednym z hipsterskich lokali w stolicy kraju leżącego w centrum Europy, grupa znajomych piła kolejne napoje wyskokowe. Atmosfera robiła się coraz luźniejsza. Rozmawiali o pracy, wakacyjnych planach, wspominali wspólny czas spędzonym na studiach, wymieniali się wskazówkami dotyczącymi remontów i urządzania mieszkań. Wśród wielu pytań nagle, padło:

- K. a jak tam Twoje mieszkanie? Masz już drzwi do łazienki? Ile Ty tam już mieszkasz? Obiecałeś zrobić parapetówkę i co?

K. miał ostatnio sporo pracy, remont mieszkania mocno go zmęczył. Jednak tym razem, nie mógł tak łatwo się wymigać. Z resztą za bardzo lubił tę ekipę i wspólne imprezy. Odpowiedział.

- Termin montażu umówiony. Wkrótce zaproszę Was na parapetówkę. Szykujcie się :)

Minęło jeszcze trochę czasu zanim, te słowa się ziściły. Przed imprezą K. kupował ostatnie rzeczy, które miały podkreślić wystrój jego mieszkania. Jednak jedna rzecz nie dawała mu spokoju – nie mógł nigdzie kupić fajnej wycieraczki, więc… postanowił ją zrobić. I tak powstała pierwsza personalizowana, unikalna wycieraczka z napisem: „TO TU”

TO TU

Od tej wycieraczki wszystko się zaczęło

 

Nastał dzień imprezy, goście bawili się fantastycznie. Gwiazdą wieczoru okazała się jednak, nie nie postać  gospodarza, ani samo mieszkanie,  tylko ona - własnoręcznie przygotowana - wycieraczka.

 

Przedstawiam kilka naszych realizacji: