Wycieraczka z firmowym logo

Aby przekonać klientów do podjęcia współpracy ze swoją firmą, kluczowe jest przygotowanie odpowiedniej reklamy. Nie powinna ograniczać się ona tylko do internetu oraz drukowania ulotek i broszur promocyjnych. Warto zadbać o to, by również siedziba, do której przychodzą osoby zainteresowane ofertą, zachęcała do skorzystania z niej i przyciągała uwagę. Możecie to zrobić na przykład dzięki odpowiednio dobranej wycieraczce z logo firmy lub z kreatywnym napisem wykonanym według autorskiego projektu. Oferujemy szereg wysokiej jakości modeli, które sprawią, że wejście do budynku będzie się wyróżniać i zachęci odwiedzających do przekroczenia progu. Istnieje także możliwość personalizacji produktu. Dzięki temu możecie otrzymać takie wycieraczki z logo firmy, które w pełni oddadzą charakter Waszej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Wycieraczki z logo: wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Zadowolenie klientów to nasz priorytet. Dlatego troszczymy się o to, by produkty, które oferujemy, były wykonywane z najlepszej klasy materiałów, zachowywały trwałość oraz dobry stan przez lata i estetycznie się prezentowały. Dostępne w naszej ofercie wycieraczki wejściowe z logo powstają z włókna kokosowego, które jest materiałem w pełni bezpiecznym i ekologicznym. Bez problemu zbiera wszelkie zanieczyszczenia dzięki temu, że jest szorstkie. Poza tym łatwo zadbacie o jego czystość. Gdy Wasza wycieraczka z logo firmy się pobrudzi, zazwyczaj wystarczy ją po prostu wytrzepać lub odkurzyć. Co więcej, każdy model jest podbity gumą, która zapobiega ślizganiu się i przesuwaniu podczas wycierania butów, niezależnie od typu podłoża. Jeśli chodzi o ceny wycieraczek z logo firmy, są one bardzo korzystne i adekwatne do wysokiej jakości, estetyki i cenionej przez klientów możliwości personalizacji.

Jak przygotować projekt spersonalizowanej wycieraczki?

Zaprojektowanie wycieraczki z logotypem może wydawać się skomplikowane, lecz tak naprawdę jest bardzo proste. Dzięki intuicyjnemu konfiguratorowi na naszej stronie możecie bez problemu stworzyć odpowiedni szablon. Na początku wybierzcie kolor wycieraczki w zależności od upodobań: brązowa (naturalna), czarna, szara, niebieska lub czerwona. Następnie podejmujecie decyzję w kwestii liczby wierszy. Może to być klasyczny napis „zapraszamy”, nazwa firmy lub też niekonwencjonalny pomysł, który pomoże zachęcić klientów i wzbogaci grafikę zawierającą logo. Również nadruk dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Co istotne, nie wykonujemy go laserowo, tylko malujemy, co pozwala uzyskać znacznie wyraźniejsze kolory. Kolejna kwestia do wyboru to rozmiar.Na koniec do wyboru pozostaje liczba zamawianych wycieraczek do firmy z logo lub innym projektem. I gotowe!

Czym wyróżniają się nasze wycieraczki z firmowym logo?

Jeśli chodzi o wymiary, są one w kilku standardowych wymiarach. Wykonywane przez nas wycieraczki posiadają wymiary 60x40cm,80x50cm,90x60cm lub niestandartowe. W celu zamówienia niestandardowego projektu możecie natomiast skontaktować się z nami drogą telefoniczną, mailową lub poprzez czat. To również doskonała okazja, by zadać dodatkowe pytania, rozwiać ewentualne wątpliwości i ustalić szczegóły. Stworzona z pasją, autorska wycieraczka z logo firmy w atrakcyjnej cenie sprawdzi się idealnie w przestrzeni wewnętrznej biur i punktów usługowych. Pozwoli także zachować czystość w pomieszczeniach, zapewniając komfort zarówno gospodarzom, jak i odwiedzającym lokal klientom. Jest to też doskonała reklama swojej marki.

Realizowana według autorskiego projektu, wykonana z wysokiej jakości materiałów, atrakcyjna wizualnie i łatwa w czyszczeniu wycieraczka z logo firmy w korzystnej cenie? To możliwe! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!