Magiczne wycieraczki pod drzwi Harry Potter

Kultowe motywy z sagi o grupie czarodziejów walczących z siłami zła pragnącymi zapanować nad światem można znaleźć na oryginalnych produktach z licencją potwierdzającą ten brand. Właśnie taka jest każda wycieraczka Harry Potter dostępna w naszym sklepie. Będzie to interesująca propozycja prezentowa dla zapalonego kolekcjonera gadżetów związanych z przedstawionym magikiem. Poza jakością naniesionych elementów wizualnych nabywca może być pewien ich doskonałej trwałości. Nawet przy częstym wycieraniu butów, a następnie wielokrotnym praniu, zarówno hasła, jak i postacie nie wyblakną, ani nie będą odchodzić od materiału na wycieraczce. Stąd taki zakup jest połączeniem zdroworozsądkowych potrzeb oraz ulubionych serii prezentowanej sagi. Produkt idealnie wchłania drobinki piasku, a także wszelkie zanieczyszczenia płynne na obuwiu. W ten sposób nie przedostają się one do wnętrza. Motyw graficzny jest wytrzymały na kontakt z takimi zabrudzeniami, z kolei gumowany spód chroni przed niekontrolowanym przesuwaniem.

Wycieraczki Harry Potter z hasłami i grafikami filmowymi

Kolekcja produktów w przedstawionej kategorii sygnowanej logotypem znanej powieści obejmuje wiele wersji tekstowych oraz graficznych. Wycieraczka Harry Potter to na przykład modele: Gandalf Female - Władca Pierścieni, Winter is Coming, Speak Friend and Enter czy Alohomora. W opisie każdego wariantu znajdują się dokładne wymiary ułatwiające dopasowanie do strefy w okolicy drzwi wejściowych. Ten typ wycieraczek równie dobrze sprawdzi się także za progiem, gdzie goście mogą akurat zdejmować buty. Dzięki praktycznej osłonie w pobliżu dywanu lub wykładziny można nie przenieść zanieczyszczeń do środka domu i mieszkania. Równocześnie użytkownik ma stały kontakt z motywami powieści J. K. Rowling wywołującymi w nim pozytywne skojarzenia. Z punktu widzenia odbiorców przekazu jest to informacja, że w danym miejscu może zamieszkiwać zagorzały fan tych legend. Przy pierwszym kontakcie z takim pasjonatem bywa to niekiedy temat do dyskusji oraz znalezienia wspólnych zainteresowań.

Wycieraczki Harry Potter z wysokogatunkowych włókien kokosowych

Oprócz atrakcyjnych motywów wizualnych równie ważną zaletą, którą odznacza się każda wycieraczka Harry Potter, jest świetna absorpcja wody, wilgoci i zanieczyszczeń na podeszwie butów. Wszystko ze względu na zastosowanie spójnych splotów włókien kokosowych, z których powstaje wskazany produkt. Następnym atutem użytkowym prezentowanego artykułu jest stosunkowa łatwość przywracania czystości. Pranie bywa niezbędne jedynie przy silniejszych albo trwalszych zabrudzeniach. Zazwyczaj wystarcza bowiem skrupulatne odkurzenie lub energiczne strzepanie. Wycieraczka jest także łatwa w składaniu, a w efekcie bez kłopotu mieści się w większej torbie czy bagażniku samochodowym. Choć większość odcieni przypomina kolor naturalnego drewna, kokos cechuje się prostym barwieniem na dowolny odcień. Stąd można zamówić wycieraczkę: czarną, szarą bądź ciemnozieloną. Ze względu na wymienione właściwości taki produkt sprawdzi się również w obiektach użyteczności publicznej, jak sklepy lub punkty usługowe.