Jesteś sfrustrowany jedną z partii politycznych naszego kraju? Chcesz korzystać z wolności słowa i obwieścić światu, jaki masz pogląd na PiS? Wolisz, żeby do Twojego domu nie wszedł bezkarnie zwolennik Prawa i Sprawiedliwości? Mamy na to prosty sposób — wycieraczki pod drzwi antypis, dzięki którym każdy będzie wiedział, że nie tylko masz świetne poczucie humoru, ale również nie popierasz partii, która rujnuje Twój kraj! W naszym sklepie znajdziesz przeróżne modele z ciekawymi grafikami i naszyciami, od najbardziej memicznych i ikonicznych, poprzez żartobliwe, jak i te najbardziej dosłowne. Stanowią prawdziwą gratkę dla każdego konesera memów oraz dla osób preferujących jasno deklarować swoją polityczną opinię. Wycieraczki antypis przeznaczone są do użytku wewnętrznego. Możesz je położyć pod drzwiami frontowymi, aby zminimalizować brud wnoszony na butach do korytarza. Nie tylko będą świetnie wyglądały, ale również oszczędzisz sobie dzięki nim sprzątania.


Kapitalny akcent do wystroju wnętrz — wycieraczki Antypis


Ozdobione humorystycznymi i ikonicznymi tekstami rodem z memów i zabawnych żartów internetowych antypisowe wycieraczki stanowią świetny element wystroju wnętrz. Są bardzo dokładnie wykonane, dzięki czemu już od wejścia będą witać Ciebie i Twoich gości pozdrowieniem w stylu “JBC PIS” w modelu Wycieraczka AntyPis JBC PIS czy klasycznym gwiazdkowaniem jak w Wycieraczce 8 gwiazdek "PODAJ HASŁO" PIS. Uniknięcie bezpośredniego użycia wulgarnego języka sprawia, że każdy gość wchodzący do Twojego mieszkania się uśmiechnie, a wyobraźnia dopowie mu, co naprawdę zostało ukryte w tym napisie! Jest to jednocześnie świetny test dla tych, którzy nadążają za trendami w Internecie i viralującymi memami. Wycieraczki antypisowe posiadają klasyczną kolorystykę — naturalny kolor włókna kokosowego oraz czarne nadruki wpasują się w każde wnętrze i będą dobrze się prezentowały zarówno w ciemniejszych, jak i jaśniejszych korytarzach. W niektórych modelach oferujemy również dodatki w innych kolorach. Możesz wybrać taką wycieraczkę pod drzwi z napisem Antypisowym, która podoba Ci się najbardziej!


Wycieraj obuwie w antypisową wycieraczkę!


Proponowane przez nasz sklep wycieraczki antypisowe to nie tylko świetny humor i ładny element ozdoby wnętrz, ale również wysoka jakość wykonania. Naturalne i niezwykle wytrzymałe włókno kokosowe, z którego zostały wykonane, na długie lata zachowuje swój wygląd oraz pomoże Ci utrzymać czystość w domu, zatrzymując kurz, pył i błoto z butów. Ich materiał zachowuje swoją formę na długo, a pomysłowe grafiki nie ścierają się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Łatwo je utrzymać w czystości, nie wchłaniają brudu i są wysoko odporne na plamy — wystarczy je otrzepać czy przeprać w razie zaplamienia. Ich podłoże jest antypoślizgowe, dzięki czemu możesz bezpiecznie po nich chodzić. Posiadają gumowy spód, który dobrze trzyma się zarówno kafli jak i paneli.

Polecamy także pozostałe śmieszne wycieraczki!